Papillastav

Postavíme váš projekt od základov až po strechu

icon_widget_image PO - SO 8:00 - 20:00 | NE - ZATVORENÉ icon_widget_image +421 944 957 626 icon_widget_image +421 911 843 416
icon_widget_image info@papillastav.sk
a

O nás

PAPILLASTAV je firma, v ktorej sa staráme s láskou nielen o našich klientov, ale aj o stavby a naše realizované projekty. Okrem toho dbáme aj na životné prostredie, staviame s ohľadom na ochranu prírody a počas výstavby nezabúdame na recykláciu. Na trhu v oblasti stavebníctva sme od roku 2015. Máme za sebou bohaté skúseností v oblasti výstavieb, ktoré nadobúdame každým dňom viac a viac. Kladieme dôraz na kvalitu, profesionalitu a spokojnosť našich klientov. Základom pri práci je pre nás komunikácia s klientom, kedy sa snažíme rýchlo a pohotovo reagovať a splniť tak všetky jeho požiadavky. Dbáme na poctivú organizáciu stavby a zakladáme si na kvalite našich služieb.

o nás
Firma PAPILLASTAV

Postavíme váš
projekt od základov až po strechu

Kladieme dôraz na kvalitu, profesionalitu a spokojnosť našich klientov. Základom pri práci je pre nás komunikácia s klientom, kedy sa snažíme rýchlo a pohotovo reagovať a splniť tak všetky jeho požiadavky.